Zapya – File Transfer, Share Apps & Music Playlist
Zapya – File Transfer, Share Apps & Music Playlist

5.10.0 (US)

Rychle sdílejte soubory pomocí nejlepší aplikace pro sdílení souborů, která se snadno používá a podporuje přenos přes iOS, Android a další platformy!
4.4/5 Votes: 646,062
Developer
Dewmobile Inc.
Version
5.10.0 (US)
Updated
November 23, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
15M
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Rychle sdílejte soubory pomocí nejlepší aplikace pro sdílení souborů, která se snadno používá a podporuje přenos přes iOS, Android a další platformy!

Potřebujete sdílet soubory, ale nemáte připojení k internetu? Žádný problém! Zapya vám umožňuje přenášet soubory z telefonů Android, iPhonů a PC bez použití Wi-Fi nebo mobilních dat. Zapya je nejen zdarma k použití, ale také podporuje 20 jazyků. Přenos souborů nikdy nebyl jednodušší!

Začněte sdílet soubory s těmi kolem sebe pomocí jednoho ze čtyř jednoduchých způsobů přenosu, které jsou k dispozici na Zapya. Vytvořte skupinu a pozvěte ostatní, aby se k ní připojili, vygenerujte personalizovaný QR kód, aby ostatní mohli skenovat, protřepáním se připojit k jinému zařízení nebo jednoduše poslat soubory těm, kteří jsou v okolí

Další funkce

⚡ Hromadný přenos velkých souborů
Nehledejte nic jiného než Zapya, pokud potřebujete přenést obrovské složky. Jediným kliknutím můžete sdílet více velkých souborů!


Aktualizace replikace telefonu na nový telefon? Zálohujte a snadno přeneste všechny soubory najednou ze starého zařízení do nového.

Option Možnost „Instalovat vše“
Nyní si můžete vybrat z APK na vašem PC, telefonu vašeho přítele nebo na starém telefonu a stáhnout si všechny požadované aplikace do vašeho zařízení současně s novou možností „Instalovat vše“.

Vyžadována oprávnění

K zajištění správného fungování aplikace jsou vyžadována následující oprávnění:

⚖️ Umístění

Tyto informace nejsou sdíleny se společností a slouží pouze k vytvoření hotspotu a hledání zařízení v okolí, do kterých můžete přenášet soubory.

C️Camera

Toto povolení je vyžadováno pro skenování QR kódů, aby bylo možné přijímat soubory, připojovat se ke skupinám a pořizovat fotografie a videa, která se mají nahrát v aplikaci.

⚖️Fotky

Toto oprávnění umožňuje aplikaci nahrávat obrázky ze zařízení do chatu, do obrázku avatara uživatele a do dalších zařízení.

⚖️Kontakty

Chcete-li přidat a sdílet kontakty pomocí aplikace, budete muset udělit toto oprávnění.

⚖️Přístup k telefonu

Aplikace vyžaduje povolení ke čtení stavu zařízení, aby bylo možné zařízení během přenosu souboru identifikovat.

⚖️Skladování

Toto oprávnění je vyžadováno za účelem sdílení souborů ze zařízení a stahování souborů do zařízení

B️Bluetooth

Toto oprávnění vyžaduje operační systém Google, aby bylo možné při pokusu o připojení sdílet název a heslo hotspotu WiFi s jinými zařízeními.

✔ Úplné podmínky aplikace naleznete na adrese: https://www.zapya.app/v3/terms_of_service.html

✔ Chcete-li stáhnout Zapya na jiné platformy, navštivte:
https://www.zapya.app/v3/download

✔ Nejnovější zprávy a aktualizace najdete na
adrese : http://blog.izapya.com/

What's new

1. Přidejte novou funkci Zapya Transfer online;
2. Opraveny některé předchozí chyby.

Download links

Apk Download
Downoad Apk