Zapya – File Transfer, Share Apps & Music Playlist

5.10.0 (US)

Rychle sdílejte soubory pomocí nejlepší aplikace pro sdílení souborů, která se snadno používá a podporuje přenos přes iOS, Android a další platformy!
Back
4.4/5 Votes: 646,062

Report this app

Download links
Wait 5s

Description

Rychle sdílejte soubory pomocí nejlepší aplikace pro sdílení souborů, která se snadno používá a podporuje přenos přes iOS, Android a další platformy!

Potřebujete sdílet soubory, ale nemáte připojení k internetu? Žádný problém! Zapya vám umožňuje přenášet soubory z telefonů Android, iPhonů a PC bez použití Wi-Fi nebo mobilních dat. Zapya je nejen zdarma k použití, ale také podporuje 20 jazyků. Přenos souborů nikdy nebyl jednodušší!

Začněte sdílet soubory s těmi kolem sebe pomocí jednoho ze čtyř jednoduchých způsobů přenosu, které jsou k dispozici na Zapya. Vytvořte skupinu a pozvěte ostatní, aby se k ní připojili, vygenerujte personalizovaný QR kód, aby ostatní mohli skenovat, protřepáním se připojit k jinému zařízení nebo jednoduše poslat soubory těm, kteří jsou v okolí

Další funkce

⚡ Hromadný přenos velkých souborů
Nehledejte nic jiného než Zapya, pokud potřebujete přenést obrovské složky. Jediným kliknutím můžete sdílet více velkých souborů!


Aktualizace replikace telefonu na nový telefon? Zálohujte a snadno přeneste všechny soubory najednou ze starého zařízení do nového.

Option Možnost „Instalovat vše“
Nyní si můžete vybrat z APK na vašem PC, telefonu vašeho přítele nebo na starém telefonu a stáhnout si všechny požadované aplikace do vašeho zařízení současně s novou možností „Instalovat vše“.

Vyžadována oprávnění

K zajištění správného fungování aplikace jsou vyžadována následující oprávnění:

⚖️ Umístění

Tyto informace nejsou sdíleny se společností a slouží pouze k vytvoření hotspotu a hledání zařízení v okolí, do kterých můžete přenášet soubory.

C️Camera

Toto povolení je vyžadováno pro skenování QR kódů, aby bylo možné přijímat soubory, připojovat se ke skupinám a pořizovat fotografie a videa, která se mají nahrát v aplikaci.

⚖️Fotky

Toto oprávnění umožňuje aplikaci nahrávat obrázky ze zařízení do chatu, do obrázku avatara uživatele a do dalších zařízení.

⚖️Kontakty

Chcete-li přidat a sdílet kontakty pomocí aplikace, budete muset udělit toto oprávnění.

⚖️Přístup k telefonu

Aplikace vyžaduje povolení ke čtení stavu zařízení, aby bylo možné zařízení během přenosu souboru identifikovat.

⚖️Skladování

Toto oprávnění je vyžadováno za účelem sdílení souborů ze zařízení a stahování souborů do zařízení

B️Bluetooth

Toto oprávnění vyžaduje operační systém Google, aby bylo možné při pokusu o připojení sdílet název a heslo hotspotu WiFi s jinými zařízeními.

✔ Úplné podmínky aplikace naleznete na adrese: https://www.zapya.app/v3/terms_of_service.html

✔ Chcete-li stáhnout Zapya na jiné platformy, navštivte:
https://www.zapya.app/v3/download

✔ Nejnovější zprávy a aktualizace najdete na
adrese : http://blog.izapya.com/

What's new

1. Přidejte novou funkci Zapya Transfer online;
2. Opraveny některé předchozí chyby.

Comments closed.