Audible: audiobooks, podcasts & audio stories
Audible: audiobooks, podcasts & audio stories

2.63.0

Najděte si poslech pro každý okamžik. Vyberte si ohromné ​​audioknihy, exkluzivní podcasty, zvukový obsah o velikosti kousku a Audible Originals ohýbající žánr. Poslouchejte podmanivé vyprávění příběhů a udělejte z Audible součást své každodenní rutiny poslechu.
4.5/5 Votes: 1,068,369
Developer
Audible Inc
Version
2.63.0
Updated
November 14, 2020
Requirements
4.1 and up
Size
24M
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Najděte si poslech pro každý okamžik. Vyberte si ohromné ​​audioknihy, exkluzivní podcasty, zvukový obsah o velikosti kousku a Audible Originals ohýbající žánr. Poslouchejte podmanivé vyprávění příběhů a udělejte z Audible součást své každodenní rutiny poslechu.

Přihlaste se bezpečně pomocí svého účtu Amazon pro své členství Audible Premium Plus nebo Audible Plus – prvních 30 dní je na nás.

ODPOJTE SE TUNINGEM.
Užijte si vyprávění příběhů, které vás přenesou. Cíťte se dobře s komediálními podcasty, odpočiňte si s našimi meditačními tituly nebo využijte své detektivní schopnosti s novým tajemstvím nebo skutečným zločinem podcast. Můžete si také stáhnout, streamovat a poslouchat zvukové knihy offline.

Poslechněte si podmanivé zvukové knihy, poslouchejte podcasty a relaxujte s vědomou meditací. Udělejte ze své Audible Library poslechovou rutinu, bez které nemůžete žít.

POSLOUCHEJTE AUDIO PŘÍBĚHY kdykoli.
Naše knihovna zvukové zábavy je vždy otevřená. Pojďte dál a poslouchejte zvukový obsah o velikosti kousnutí, jako jsou podcasty se skutečnou kriminalitou, denní novinky a audioknihy sci-fi, jak vaříte, venčíte psa, běháte, pracujete nebo skládáte prádlo.
Vaše poslechová rutina začíná zde.

Stahujte a poslouchejte knihy a podcasty offline. Ponořte se do strhujících skutečných kriminálních thrillerů, záhad, fantasy a sci-fi příběhů, dětských příběhů, meditačních titulů, pamětí, dokumentů a žánrů ohýbajících zvukových originálů.

S měsíčními kredity najdete požadovaný zvukový obsah, včetně bestsellerů a nových verzí. Objevte nejnovější a nejlepší zvukovou zábavu se svým členstvím Audible Premium Plus.

Náhled Audible Plus. Novinka v katalogu Audible nabízí tisíce audioknih, podcastů a zvukových titulů právě pro vás.

AUDIBLE PREMIUM PLUS
– Vytvořte si vlastní knihovnu a poslouchejte největší výběr zvukových titulů z celého výběru Premium – tituly zakoupené s kredity si můžete ponechat, i když je zrušíte.
– Záhady a thrillery, skutečný zločin, sci-fi příběhy, komediální podcasty, meditace a další – získáte 1 měsíční kredit na výběr libovolného titulu, který si chcete ponechat.
– 30% sleva na další tituly z katalogu plus přístup k exkluzivním nabídkám a slevám.
– Pokud nemáte rádi titul zakoupený s kreditem, můžete jej vyměnit.
– A získejte přístup k celému katalogu Audible Plus – tisíce nadstandardních audioknih, exkluzivních podcastů a zvukové zábavy s každým novým týdnem přidávaným čerstvým zvukovým obsahem.
– Navíc můžete poslouchat offline jakýkoli titul. Můžete si stáhnout, streamovat nebo poslouchat knihy a další tituly ze zvukové zábavy jak z kolekce Premium, tak z katalogu Audible Plus.

Poslouchejte, jak chcete. A nikdy neztratíte své místo díky plynulému poslechu napříč zařízeními s Whispersync, který je k dispozici u všech titulů zvukových knih, podcastů a výběrů v knihovně.

NÁHLED AUDIBLE PLUS – VYBRANÉ PŘÍBĚHY A TITULY ZVUKU
– Prozkoumejte katalog Audible Plus kdykoli budete chtít, žádné kredity nejsou nutné.
– Tisíce skvělých zvukových knih, podcastů a zvukových originálů.
– Podcasty se skutečným zločinem, komediální podcasty, audioknihy scifi, dětské knihy a thrillery. Poslouchejte knihy a podcasty z tisíců titulů.
– Čerstvý zvukový obsah a nové poslechy přidávané do katalogu každý týden.
– Poslouchejte offline. Můžete streamovat a stahovat vše, co chcete.

Nejpřesvědčivější příběhy. Řekl inspirativními hlasy. Poslouchejte vyprávění příběhů, které k vám promluví, kdykoli a kdekoli. Zamilovat se do knih znovu a znovu se společností Amazon, společností Audible.

What's new

Opravy chyb a vylepšení.

Download links

Downoad Apk