Audible MOD APK (FREE PURCHASES) 3.33.0 Download For Android

Find a listen for every moment. Stories for every day. Audio entertainment is here. Indulge in a library full of binge-worthy audiobooks, exclusive podcasts, bite-sized audio storytelling, and genre-bending Audible Originals. Let your listens match an occasion. Get into Valentines Day and lose yourself in romance novels and podcasts. Listen to Black History Month content and series and enjoy Audible as part of your daily listening routine.
Download
4.7/5 Votes: 1,308,329
Developer
Audible Inc
Updated
August 27, 2022
Size
20M
Version
3.33.0
Requirements
6.0 and up
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Najděte si poslech pro každý okamžik. Vyberte si ohromné ​​audioknihy, exkluzivní podcasty, zvukový obsah o velikosti kousku a Audible Originals ohýbající žánr. Poslouchejte podmanivé vyprávění příběhů a udělejte z Audible součást své každodenní rutiny poslechu.

Přihlaste se bezpečně pomocí svého účtu Amazon pro své členství Audible Premium Plus nebo Audible Plus – prvních 30 dní je na nás.

ODPOJTE SE TUNINGEM.
Užijte si vyprávění příběhů, které vás přenesou. Cíťte se dobře s komediálními podcasty, odpočiňte si s našimi meditačními tituly nebo využijte své detektivní schopnosti s novým tajemstvím nebo skutečným zločinem podcast. Můžete si také stáhnout, streamovat a poslouchat zvukové knihy offline.

Poslechněte si podmanivé zvukové knihy, poslouchejte podcasty a relaxujte s vědomou meditací. Udělejte ze své Audible Library poslechovou rutinu, bez které nemůžete žít.

POSLOUCHEJTE AUDIO PŘÍBĚHY kdykoli.
Naše knihovna zvukové zábavy je vždy otevřená. Pojďte dál a poslouchejte zvukový obsah o velikosti kousnutí, jako jsou podcasty se skutečnou kriminalitou, denní novinky a audioknihy sci-fi, jak vaříte, venčíte psa, běháte, pracujete nebo skládáte prádlo.
Vaše poslechová rutina začíná zde.

Stahujte a poslouchejte knihy a podcasty offline. Ponořte se do strhujících skutečných kriminálních thrillerů, záhad, fantasy a sci-fi příběhů, dětských příběhů, meditačních titulů, pamětí, dokumentů a žánrů ohýbajících zvukových originálů.

S měsíčními kredity najdete požadovaný zvukový obsah, včetně bestsellerů a nových verzí. Objevte nejnovější a nejlepší zvukovou zábavu se svým členstvím Audible Premium Plus.

Náhled Audible Plus. Novinka v katalogu Audible nabízí tisíce audioknih, podcastů a zvukových titulů právě pro vás.

AUDIBLE PREMIUM PLUS
– Vytvořte si vlastní knihovnu a poslouchejte největší výběr zvukových titulů z celého výběru Premium – tituly zakoupené s kredity si můžete ponechat, i když je zrušíte.
– Záhady a thrillery, skutečný zločin, sci-fi příběhy, komediální podcasty, meditace a další – získáte 1 měsíční kredit na výběr libovolného titulu, který si chcete ponechat.
– 30% sleva na další tituly z katalogu plus přístup k exkluzivním nabídkám a slevám.
– Pokud nemáte rádi titul zakoupený s kreditem, můžete jej vyměnit.
– A získejte přístup k celému katalogu Audible Plus – tisíce nadstandardních audioknih, exkluzivních podcastů a zvukové zábavy s každým novým týdnem přidávaným čerstvým zvukovým obsahem.
– Navíc můžete poslouchat offline jakýkoli titul. Můžete si stáhnout, streamovat nebo poslouchat knihy a další tituly ze zvukové zábavy jak z kolekce Premium, tak z katalogu Audible Plus.

Poslouchejte, jak chcete. A nikdy neztratíte své místo díky plynulému poslechu napříč zařízeními s Whispersync, který je k dispozici u všech titulů zvukových knih, podcastů a výběrů v knihovně.

NÁHLED AUDIBLE PLUS – VYBRANÉ PŘÍBĚHY A TITULY ZVUKU
– Prozkoumejte katalog Audible Plus kdykoli budete chtít, žádné kredity nejsou nutné.
– Tisíce skvělých zvukových knih, podcastů a zvukových originálů.
– Podcasty se skutečným zločinem, komediální podcasty, audioknihy scifi, dětské knihy a thrillery. Poslouchejte knihy a podcasty z tisíců titulů.
– Čerstvý zvukový obsah a nové poslechy přidávané do katalogu každý týden.
– Poslouchejte offline. Můžete streamovat a stahovat vše, co chcete.

Nejpřesvědčivější příběhy. Řekl inspirativními hlasy. Poslouchejte vyprávění příběhů, které k vám promluví, kdykoli a kdekoli. Zamilovat se do knih znovu a znovu se společností Amazon, společností Audible.

Images

What's new

Bug Fixes:
• Narration speed getting reset after creating a clip
• Player issues when connected to a Sonos speaker
• Resuming playback from the notification player on Android 11+

If you’re experiencing issues, please reach out to customer service. For feedback or suggestions, contact us at audible.com/help or on Twitter @audible_com.

Video