mňam

How To Install APK/MOD File

  • 1. Download APK or MOD File From NerveFilter on Your Android Using Chrome Browser.
  • 2. Go to Phone Security Settings in Your Android.
  • 3. Tap and Allow Install Apps From Unknown Sources.
  • 4. Now Open the File Manager and Click the Downloaded APK File.
  • 5. Wait For the Installation to Complete.
Zdravé a fitness recepty pre všetkých milovníkov jedla, ktorí chcú byť fit. Na svoje si prídu aj vegetariáni, vegáni, ľudia v diéte, ale aj tí, ktorí zatiaľ zdravému životnému štýlu neholdujú. Chuť zdravých jedál nemusí byť vždy nudná a jednotvárna. Táto aplikácia Vám prináša jednoduché a rýchle recepty, s ktorými Vás to v kuchyni bude baviť!
Download APK
4.9/5 Votes: 143
Developer
Diana Vidakova
Version
7.1
Updated
April 4, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
34M
Get it on
Google Play

Report this app

Images

Description

Download mňam Apk Paid For Android

mňam Apk: Zdravé a fitness recepty pre všetkých milovníkov jedla, ktorí chcú byť fit. Na svoje si prídu aj vegetariáni, vegáni, ľudia v diéte, ale aj tí, ktorí zatiaľ zdravému životnému štýlu neholdujú. Chuť zdravých jedál nemusí byť vždy nudná a jednotvárna. Táto aplikácia Vám prináša jednoduché a rýchle recepty, s ktorými Vás to v kuchyni bude baviť!

Už vyše 350 receptov na chutné a zdravé koláčiky, dezerty, torty, snacky, hlavné jedlá, polievky, šaláty, zmrzliny/nánuky, nápoje & smoothie, vianočné a párty recepty…

Rýchlo! Zdravo! Chutne!

Obľúbené recepty si môžte ukladať do priečinku označeného srdiečkom, aby ste sa k nim vždy ľahko vracali.
Na nájdenie vhodného receptu môžte použiť políčko vyhľadávanie, kde napíšete názov jedla alebo názov suroviny, ktorú chcete použiť.
Ak máte nejaké intolerancie, tak dolu pod receptom nájdete vždy vypísané #tagy ako napríklad – #bezlaktózové, #bezlepku, #bezproteínovéhoprášku, atď, cez ktoré sa viete preklikať do takéhoto rozdelenia receptov :).

Nová možnosť – zakúpiť si vypočítané kalórie ku všetkým receptom, po zakúpení nájdete pod foto celkový obsah kalórií na 1porciu spolu s hodnotami makronutrientov – bielkovín, sacharidov a tukov.

What's new

Opravy

Leave a Reply

Your email address will not be published.