Hastane Şehri Tycoon MOD APK v2.6.1 For Android

0/5 No votes

Report this app

Description

App Information:

App ID holy.moly.hospital
Version 2.6.1
OS Required Android 5.0+
Last Updated 2021-05-18
Total Installs 10,000+
Rating 2.0
Votes 156

Download Hastane Şehri Tycoon MOD APK (Unlimited Money)

Get The Latest Version Of Hastane Şehri Tycoon MOD APK, A Simulation Game For Android. This MOD has Unlimited Money. Download Now!

Hastane Şehri Tycoon 2.6.1 screenshots 1

Adı duyulmamış hastalıklar, acayip özellikleri olan personeller, absürt tedavi yöntemleri ve birbirinden gizemli eşyalarla dolu Rüya Şehri sizi bekliyor.

★ Rüya Şehrini ve Hastaneni İnşa Et! Koca bir şehir kuruyorsunuz, dilediğiniz gibi başlayın. İster karanlık ve ürkütücü ister pembe ve ponçik. Şehir kurulumu tamamlandı mı? O halde sıra hastanede! İster genişletin ister düzenleyin isterseniz de sushi gibi dekore edin. Ne demişler; hayalini kurmadığınız şey her zaman imkânsız olarak kalır.

★Adı Duyulmamış Hastalıkları Tedavi Et! Adı duyulmamış birbirinden garip hastalıklar tedavi edilmek için sizi bekliyor! Önce tanı koyun, sonra tedavi edin. Sakın! İlaç yazmayı unutmayın! Biz yazılımcıların Saçkıran hastalığına yatkın olduğunu biliyor muydunuz? Rüya Şehrinde de aynı problem var. Yazılımcılar şişen beyinlerini sakinleştirmek için kafalarını monitörlere sürtüyorlar. Tabii ki yan etki olarak da Saçkıran ile tanışıyorlar.

★Tuhaf Kişiliklere Sahip Personelleri İşe Al! Doktorların her zaman ciddi ve işkolik olduğunu mu düşünüyorsunuz? Sizin şehriniz ve hastanenizde değil! Nasreddin Hoca, İbn-i Sina, Hipokrat ve tuhaf kişilikleri olan kahramanlar hastanenizde çalışmak istiyorlar. Unutmadan! Personelinizin maaşını zamanında ödeyin yoksa grev ile baş etmek zorunda kalırsınız.

★Heyecan Verici Görevleri Tamamla! Birbirinden ilginç eşyaları kullanarak diğer oyuncularla 1v1 mücadelelere katılın. Helikopter ile kurtarma görevi, uzman danışmanlığı, acil vakalar ve birçok farklı görevler hastanenizde sizi bekliyor.

Küçük bir şehir kliniği olarak başlayan serüveninizi oyunun en iyi sağlık merkezi olarak tamamlamak sizin elinizde. Kim bilir belki de gerçekten tıp okuyup doktor olmaya bile karar verirsiniz.
Öneri, şikâyet ve destek için oyun içindeki Destek butonundan bizimle iletişim kurabilirsiniz.
The Dream City, full of unheard of diseases, staff with strange characteristics, absurd treatment methods and mysterious items, awaits you.

★ Build Your Dream City and Hospital! You are building a whole city, start as you wish. Whether it’s dark and spooky or pink and puffy. City setup complete? Then it’s time for the hospital! Whether you expand it, arrange it or decorate it like sushi. What did they say; What you do not dream of always remains impossible.

★ Treat Unheard of Diseases! Unheard of strange diseases are waiting for you to be treated! Diagnose first, then treat. Do not! Do not forget to prescribe medication! Did you know that we software developers are prone to Ringworm? The same problem exists in Dream City. Software developers rub their heads against monitors to calm their swollen brains. Of course, they meet Ringworm as a side effect.

★ Recruit Staff with Strange Personalities! Do you think doctors are always serious and workaholic? Not in your city and hospital! Nasreddin Hodja, İbn-i Sina, Hippocrates and heroes with strange personalities want to work in your hospital. Before I forget! Pay your staff on time or you will have to deal with the strike.

★ Complete Exciting Missions! Participate in 1v1 battles with other players using interesting items from each other. Helicopter rescue missions, expert counseling, emergency cases and many different missions await you in your hospital.

It is up to you to complete your adventure that started as a small city clinic as the best health center of the game. Who knows, maybe you really decide to study medicine and become a doctor.
For suggestions, complaints and support, you can contact us from the Support button in the game.

Conclusion

Hastane Şehri Tycoon MOD APK is an amazing game for android. Your all queries must have fulfilled after reading this review. Now download and enjoy this game with all the features in the latest version.

Frequently Asked Questions

Q: What is an APK File?

Ans: An Android package kit (abbreviated APK) is a package file format used by the Android operating system for the distribution and installation of mobile applications. Just as a Windows (PC) system uses an EXE file to install software, so does Android.

Q: Can I update the Hastane Şehri Tycoon APK from the Play Store when I install APK from nervefilter.com?

Ans: Yes, of course. The Play Store installs downloads from Google’s servers, with the exception of downloading and installing your service (page loading), and page loading from websites like nervefilter.com is the same.

An update will begin as soon as you get the version of the Play Store app in the new version of the Play Store.

Q: Why App need permission while run on Android?

Ans: Applications require access to some of your device’s systems. When you install an app, you will be notified of all the permissions required to run that app.

Q: Is it safe to download MOD APK From NerveFilter?

Ans: Yes, Downloading Hastane Şehri Tycoon MOD APK from nervefilter.com is 100% safe.

 

Thank you for downloading Hastane Şehri Tycoon.

 

 

[su_button url=”?download=links” style=”3d” background=”#13982f” size=”5″ wide=”yes” center=”yes” radius=”5″ icon=”icon: download”]Download Apk[/su_button]