Golootlo MOD APK (100% Discount) 7.6 DownloadGolootlo vám poskytuje přístup k tisícům slev a slev u více než 15 000 obchodníků ve 72 městech v Pákistánu. Získejte přístup k neomezeným nabídkám potravin, slevám na nákupy a vzrušujícím událostem. Získáte také exkluzivní přístup ke koncertům, sportovním událostem a příležitostem cestovat do zahraničí.
Updated
Download APK
4.2/5 Votes: 34,304
Developer
Decagon Pakistan Private Limited
Updated
August 6, 2022
Size
38M
Version
7.6
Requirements
5.0 and up
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Golootlo vám poskytuje přístup k tisícům slev a slev u více než 15 000 obchodníků ve 72 městech v Pákistánu.

Získejte přístup k neomezeným nabídkám potravin, slevám na nákupy a vzrušujícím událostem. Získáte také exkluzivní přístup ke koncertům, sportovním událostem a příležitostem cestovat do zahraničí.

Chcete-li uplatnit slevy, musíte si nejprve stáhnout aplikaci Golootlo. Poté jednoduše naskenováním QR kódu Golootlo umístěného u vaší oblíbené značky nebo restaurace pomocí aplikace můžete okamžitě získat velkou slevu na účtu.

PLAŤ MÉNĚ. UDĚLEJTE VÍCE
Slevy v restauracích, salónech, obchodech s oděvy, tělocvičnách, klinikách, hotelech a dalších – pojmenujete to, máme to! Získejte obrovské slevy na všechny své oblíbené značky a podniky. Velké úspory, abyste mohli dělat více!

G-DORUČENÍ A SLEVY
NA DORUČENÍ Přinášíme vám doručovací platformu, která vám nejen poskytne nejnižší ceny za jakoukoli službu rozvozu jídla, ale navíc nabízí ohromující nabídky a slevy. S dodávkou G se objednávání jídla stává velmi jednoduchým a super nákladově efektivním se stálými slevami až 70%.

KONCERTY ZDARMA A CELÉ DALŠÍ
Epické události? Jste zdarma! Být členem Golootlo vám poskytne bezplatný přístup k úžasným koncertům, sportovním soutěžím a všem dalším vzrušujícím událostem, které Golootlo hostí po celý rok.

VYHRAJTE
VÝBORNÉ CENY Golootlo vám také dává šanci vyhrát VELKÉ! Prostřednictvím našich pravidelných soutěží můžete vyhrát sponzorované mezinárodní výlety, peněžní ceny, zcela nové karty, smartphony a mnoho dalšího.

Masivní a neomezené slevy, bezplatný přístup k úžasným událostem, vzrušující ceny a mnoho dalšího. Přidejte se k Golootlo ještě dnes a nabijte svůj život!

Dotazy? Kontaktujte nás na adrese [email protected] nebo na https://golootlo.pk nebo nás kontaktujte na naší lince pomoci na čísle (021) 111-566-856

Images

What's new

Spuštěno zlato Golootlo.

Comments closed.