Recenze Realme 7: Vyšší specifikace, atraktivnější design

Recenze Realme 7: Vyšší specifikace, atraktivnější design

Přesně 6 měsíců po představení reality 6 v Indonésii byla realita 7 představena jako nástupce s výrazným nárůstem. Tento  smartphone  je prvním mobilním telefonem s procesorem MediaTek Helio G95, díky kterému jsme se zajímali o  recenzi  Realme 7  .

Realme 7 nesoucí slogan „Power Master“ není jen mobilní telefon, který spoléhá na MediaTek Helio G95. Tento  smartphone  je vybaven jiným designem a má funkce, na které uživatelé čekali, jmenovitě NFC.

recenzi  budeme diskutovat o různých aspektech tohoto smartphonu. Počínaje designem, specifikacemi a výkonem,  hraním her  až po záležitosti fotoaparátu. Pojď se podívat!

Design a obrazovka

Nakonec při navrhování Real 7 vyšla realita z „komfortní zóny“. Jak by to mohlo ne, tento telefon má design, který již není  hlavním proudem  , nic víc a vypadá jinak.

Hmmm .. Tady je design odlišný, máme na mysli design zad. Protože přední design na sféře 7 má stále tendenci být podobný předchozí sérii, sféře 6.

Tento chytrý telefon je dodáván s obrazovkou na  celou obrazovku,  která má otvor pro fotoaparát nebo  děrovací otvor  v levém horním rohu obrazovky. Samotná obrazovka měří 6,5 palce s rozlišením Full HD + s  filmovým  poměrem stran 20: 9.

Tyto  doleva, doprava, nahoru a spodní rámy, které obklopují obrazovky jsou poměrně tenké. Výsledkem je, že  poměr stran tělu je velmi tenký, přesněji 90,5%.

Samotná obrazovka realme 7 získala certifikát od TÜV Rheinland. Ne běžná certifikace, ale certifikace odolná proti testu, která vyžaduje, aby telefon prošel 23 hlavními testy a 72 menšími testy pokrývajícími různé scénáře použití.

Aby společnost Realme dokázala, že tento telefon prošel testem TÜV Rheinland, obsahuje v nákupním balení i certifikát.

Nejen to, obrazovka Realme 7 také podporuje 90Hz Ultra Smooth technologii a 120Hz  dotykové vzorkování  . Obrazovka je také schopna zobrazit obsah s maximální úrovní intenzity světla až 480 nitů.

Realme připnul nejnovější funkce na této nové obrazovce chytrého telefonu. Například světelný efekt Punch-hole, který rozsvítí otvor fotoaparátu, když   je aktivní funkce odemknutí obličejem .

Pak je tu funkce Ochrana očí, která může upravit jas a teplotu barev obrazovky tak, aby se snížilo záření modrého světla. Tato funkce může zabránit namáhání očí. Poté vlastní barevný režim.

Tato funkce může zobrazit režim zobrazení Živé barvy nebo Jemný režim. Režim Živé barvy zobrazí obsah v barevném gamutu P3, který poskytuje krásný barevný efekt. Jemný režim mezitím poskytuje prostý a realističtější vzhled.

A konečně je tu OSIE. OSIE tvrdí, že realizuje první softwarovou vizuální optimalizaci pro krátká videa.

Tato funkce pomůže aplikacím třetích stran, jako jsou Instagram, TikTok, Vmate, Vigo a Likee, zlepšit kvalitu jejich obrázků a vizuálních efektů. V tomto případě zvýšením sytosti a kontrastu obrazu a snížením šumu.

Směrem dozadu, tady je odlišný design, o kterém jsme mluvili na začátku. Čínská společnost si nyní troufne „nehrát na jistotu“, pokud jde o design  těla  za jeho nejnovějším mobilním telefonem.

Již dlouho se neustále poskytuje designový dotek, který je na  těle  za  smartphonem  . Dokonce i od střední třídy po  vlajkovou loď  je zadní design téměř vždy stejný.

Ale v oblasti 7 je realm implementován charakterističtější design. Jednotka realme 7, kterou jsme  zkontrolovali, byla  potažena Mist White. Barevný koncept je ve skutečnosti podobný kometě White na realmu 6.

Tato barva má však tendenci vykazovat poměrně jasnou světle modrou barvu, podobnou jasné ranní obloze. A opět, je  dual-tone  barevný efekt na zadním  tělese  z Realme 7, levá barvy s malým  prostorem  bývá  lesklá  , a na pravé straně je  matný  .

Je zajímavé, že při vystavení správnému světelnému efektu se po celém těle Real 7 objeví růžové, oranžové a červené efekty.

V oblasti těl je však malý nedostatek   7. Protože jsme použili materiály  z polykarbonátu  , nikoli ze skleněných panelů nebo z  gumy  (směs skleněných panelů a  polykarbonátu  ), měli jsme pocit, že tělo panelu   za  smartphonem  je poměrně tenké.

Víme to, když mírně přitlačíme spodní střed zadní části  těla  . Tělo  vypadá ohnuté, i když je zpět do původního tvaru.

Naštěstí Realme poskytuje  v nákupním balíčku softcase zdarma  . Uživatelé mohou využít  softcase  k zajištění lepšího zabezpečení.

Nejen, že jsou barvy různé, ale i tvar  na  fotoaparátu  rámu  . Stále vertikální, ale trochu větší a elegantní. V tomto rámu kamery jsou   umístěny čtyři zadní kamery, LED blesk a slogan „64MP AI Camera“.

Až na dno, tam je 3,5 mm audio jack, mikrofon, USB-C  portu  a  reproduktory  . Vpravo je tlačítko napájení, které funguje také jako snímač otisků prstů s rychlou odezvou. Na levé straně je tlačítko hlasitosti a slot pro dvě SIM + microSD.