Cena her pro PS5 se nazývá drahá, Sony: Proč?

Cena her pro PS5 se nazývá drahá, Sony: Proč?

Spolu s uvedením PlayStation 5 to bude zahrnovat také různé herní tituly, které lze hrát na PS5. Cena PS5 her ale bohužel vzroste a bude dražší než dříve.

Jedním z posledních příkladů je Demon’s Soul. Hra se prodává s cenovkou kolem 70 eur. Zatímco dříve se hry pro PS4 prodávaly za méně než 70 eur.

Pokud se hra prodá, aby se dotkla milionů, obvykle ji doprovází řada bonusů, například další předměty ve hře nebo jiné speciální zboží.

Cena hry PS5 stoupá

Cena her PS5, které jsou poměrně drahé, má samozřejmě smíšenou odezvu od hráčů. Nemnoho si také stěžovalo na rostoucí ceny her pro PlayStation 5.

Aby mohl odpovědět na stížnost, generální ředitel Sony PlayStation, Jim Ryan, konečně otevřel hlas. Podle něj je 70 euro štítek pro hru PS5, jako je Demon’s Souls, spravedlivá cena.

Důvodem je, že hráči získají více hracího času než dříve. Takže nominální je docela vhodný s obsahem a zábavou nabízenou ve hře.

“Ano, myslím, že je to docela možné.” Pokud změříte hodiny zábavy poskytované hrami jako Demon’s Souls, ve srovnání s jinými formami zábavy, myslím, že je to jasné srovnání, “řekl Ryan ve svém rozhovoru pro  Telegraph  , jak citoval Telset v pondělí (23. 11. 2020) ).

Několik vývojářů her také souhlasilo s Ryanovým prohlášením. Říká se, že hry nabízejí delší dobu zábavy ve srovnání s filmy nebo knihami.

Kromě dlouhého trvání zábavy, generálního ředitele Take Two Interactive, Strausse Zelnicka, uvedl, že náklady na výrobu videohry se každý rok stále zvyšují. Je zcela přirozené, že se také zvýší cena hry.

„Nezaznamenali jsme nárůst za posledních 15 let a výrobní náklady nadále rostly o 200 až 300 procent,“ stěžuje si Zelnick.

“Vyrobili jsme mnohem větší hru za 60 USD nebo 70 USD ve srovnání s cenou před 10 lety.” Zážitek ze hry je opravdu silný, i když po počátečním nákupu neutratíte žádné další peníze, “pokračoval.

Cena PS5

Dříve společnost Sony oznámila datum zahájení a cenu PS5. Plán, konzole nové generace bude k dispozici 22. ledna.

Relace předobjednávek PS5 pro spotřebitele v Indonésii začne 18. prosince 2020. Proces objednávky lze provést online nebo offline v maloobchodních prodejnách, které byly jmenovány společností Sony.

Spotřebitelé v Indonésii si mohou vybrat ze dvou dostupných variant PS5. První varianta je vybavena diskovou jednotkou Blu-ray, zatímco druhou verzí je digitální edice, která nepoužívá pásky Blu-ray.

Pokud jde o cenu, PS5 s diskem jednotky se bude prodávat v zemi za oficiální cenu 620 USD. Zatímco verze Digital Edition je cenově dostupnější, což je 517 USD.

Vydání PS5 oživí také různé nové herní tituly. Říkejte tomu Demon’s Souls, Call of Duty Black Ops Cold War a Marvel Spider Man: Miles Morales. Tyto hry se budou prodávat s cenami od 50 USD do 70 USD.