Doporučení Hurt Hanabi Mobile Legends Build

Doporučení Hurt Hanabi Mobile Legends Build

Z mnoha možností střelec rolí v Mobile Legends je Hanabi jedním z hrdinů s nejvzdálenějším dosahem. Se správným postavením se Hanabiho hrdina může stát oporou v  Mobile Legends.

Přestože má Hanabi poměrně daleko, je  v této aktualizaci považován za jednoho z  podceňovaných hrdinů. Je považován za neschopného konkurovat jiným střelcům, jako jsou Roger nebo Karrie.

Hanabi však ve skutečnosti nelze podceňovat. Svými dovednostmi se stává jedním ze střelců, kterého je třeba se bát, když dosáhne  pozdní hry  a má potenciál tento zápas vyhrát.

Proto musíte do Hanabi připojit správné předměty. V  následujícím textu tedy poskytneme doporučení pro nejnovější sestavení položky hrdiny Hanabi Mobile Legends a samozřejmě to bolí. Umožněte  automatické  vzdávání se  protivníků!

Hurt Hanabi Mobile Legends Build

Tato sestava používá položky, díky nimž může Hanabi způsobit velké poškození. Doporučené položky lze také vyměnit v závislosti na průběhu hry a protivnících, kterým čelíte.

Nezapomeňte také věnovat pozornost vzdálenosti od svého soupeře, protože Hanabi nemá schopnost mrknutí utéct nebo pronásledovat svého soupeře. Zde jsou doporučené položky, které můžete použít.

Berserker’s Fury

První položka, kterou si uživatel musí koupit, aby si postavil hrdinu Hanabi v Mobile Legends, je Berserker’s Fury. Tato položka způsobí, že Hanabi bude mít dostatečně vysoké  kritické poškození  .

Použitím položky Berserker’s Fury získá Hanabi dalších 65  fyzických útoků  a přidá 25%  kritickou  šanci  . Existuje také jedinečná pasiva v podobě 40%  kritického poškození.

Tato položka má také pasivní schopnost ve formě  kritického  úderu  , který zvýší  fyzický  útok  hrdiny o 5% na 2 sekundy.

Scarlet Phantom

Dále si můžete koupit Scarlet Phantom. Tato položka přidá  fyzický útok  a  rychlost útoku   .

Použitím Scarlet Phantom získá Hanabi dalších 30  fyzických útoků  , 20%  rychlost útoku  a také zvýší 25%  kritickou  šanci  .

Nenechte si ujít pasivní dovednosti získané z této položky. Kritický  úder  zvýší rychlost útoku hrdiny   o 30% a kritickou šanci o 5%. Tento efekt trvá 2 sekundy.

Boty Swift

Dalším produktem vhodným pro stavění Hanabiho hrdiny v Mobile Legends jsou Swift Boots. Tato položka může zvýšit  rychlost pohybu  z Hanabi až na 40 bodů. Použitím této položky boty se rychlost útoku Hanabi   také zvýší o 10%.

Čepel zoufalství

Dále si můžete koupit předměty, které způsobí velké poškození, Blade of Despair. Toto je jeden z hlavních předmětů hrdinů fyzického typu.

Blade of Despair lze zakoupit za 3010. Tato smrtící položka přidá 170  fyzických útočných  bodů. Tato položka navíc zvyšuje  rychlost pohybu  o 5%.

Samozřejmě existuje pasivní schopnost v podobě zvýšení  fyzického poškození  o 25% na 2 sekundy, když zaútočíte na hrdinu protivníka, který má HP pod 50%.

Windtalker

Pak je tu Windtalker, který je vhodný pro zrychlení útoků z vysokého poškození, které již Hanabi má.

Tato položka poskytne poměrně velkou  rychlost útoku  až 40%. Pak tato položka také zvyšuje  rychlost pohybu  až na 20 bodů. Navíc existuje 10%  kritická šance, aby  byl tento předmět vhodný pro Hanabiho nemocnou stavbu.

K dispozici je pasivní schopnost v podobě 100  magického poškození  každých 3,5 sekundy. Když je tento pasiv aktivní,  rychlost pohybu  se také zvýší o 5%.

Nesmrtelnost

Poslední položkou, která musí být při stavění Hanabiho hrdiny v Mobile Legends, je kompenzace již tak vysokého poškození, Immortality. Toto je obranný předmět, který si hrdinové obvykle kupují, když hra vstoupí do  pozdní hry  .

Tato položka poskytuje dalších HP 800 bodů. Kromě toho získáte také  magickou odolnost  40 bodů.

Použitím této položky se můžete vrátit k životu za 2 sekundy po smrti a obnovit 15% HP. Navíc získáte ochranu, která dokáže absorbovat 300–1 000 bodů poškození, která vydrží 3 sekundy.

Tento efekt nemůžete dosáhnout pokaždé, když zemřete. Protože efekt oživení má cooldown 180 sekund.

No  , to je předmět, který je vhodný pro sestavení nemocného Hanabi hrdiny, které lze použít v klasickém nebo zařadil do režimu Mobile Legends. Se správným sestavením si můžete být jisti, že snadno překonáte své protivníky. Hodně štěstí a hodně štěstí!