Pospěšte si! Oppo Reno4 F může aktualizovat ColorOS 11

Pospěšte si! Oppo Reno4 F může aktualizovat ColorOS 11

Oppo Reno4 F obdržela  oficiální aktualizaci ColorOS 11   založenou na Androidu 11. Tuto aktualizaci distribuuje společnost Oppo od 12. listopadu 2020 a očekává se, že uživatelé okamžitě zkontrolují aktualizaci softwaru v nastavení mobilních telefonů.

OPPO Reno4 F je    první střední třída  smartphone  v Indonésii dostávat ColorOS 11  aktualizace  založené na android 11.

Poté ji společnost Oppo bude distribuovat pro řadu Find X2 25. listopadu 2020. ColorOS 11 pak dosáhne více než 30 zařízení Oppo, včetně řady Reno a A postupně až do prosince 2020.

Podle PR manažera Oppo Indonesia, Arya Meidianta, nese ColorOS 11 koncept „Make Life Flow“ tím, že nese oblíbené funkce, které uživatelé očekávají.

Řekl Aryo, ColorOS 11 umožňuje uživatelům dále si přizpůsobit své zážitky. Uživatelé mohou vytvářet Vždy zapnutý displej, svá vlastní témata, barvy a tapety, písma, ikony a vyzváněcí tóny.

ColorOS 11 také vylepšuje režim Dark, který je k dispozici ve standardním systému Android, třemi barevnými schématy a úrovněmi kontrastu.

Funkce Oppo Relax 2.0 navíc umožňuje uživatelům vytvářet vlastní   výtvory bílého šumu a zároveň prezentovat bohatší a pohlcující zvukovou sbírku.

„ColorOS 11 od uvedení na trh v září loňského roku zaznamenal obrovskou odezvu od uživatelů i vývojářů,“ uvedl Aryo.

„Úzce spolupracujeme s týmem Android na opravách chyb a hodnocení vstupů od tisíců uživatelů po celém světě,“ pokračoval.

ColorOS 11 byl navržen osobněji

 Vyzkoušeli jsme a zkontrolovali operační systém ColorOS 11 založený na Androidu 11. Cítíme, že OS je navržen tak, aby byl pro uživatele osobnější.

Funkce Přizpůsobení je středem nastavení zobrazení ColorOS 11. Tato funkce zahrnuje přizpůsobení motivů, tapet, zobrazení vždy na displeji, stylů ikon, rozvržení aplikace, stylu otisků prstů, barev, velikosti písma a velikosti displeje, zásuvky oznámení, hranového osvětlení a výrobce vyzvánění.

ColorOS 11 má také nárůst v sektoru baterií. K dispozici je funkce s názvem Battery Guard, která je velmi užitečná pro uživatele, kteří rádi usínají při nabíjení  smartphonu  .

Battery Guard dokáže zabránit nežádoucím událostem. Tato funkce inteligentně zastaví nabíjení, jakmile baterie dosáhne 80% své maximální kapacity, pokud ji uživatel omylem nabije přes noc.

Kromě ochrany baterie je v systému ColorOS 11 funkce Super Power Saving. Tato funkce byla ve skutečnosti k dispozici v předchozí verzi systému ColorOS. Tato funkce využívá celosystémový přístup a upravuje úspory energie pro jednotlivé aplikace.

Tato funkce tvrdí, že baterie o kapacitě 4 000 mAh s 5% zbývajícím výkonem může trvat až 9 minut k otevření aplikace WhatsApp.