Jak si vyrobit Instagramové filtry pro PS5 a ceny pro PlayStation 5

Jak si vyrobit Instagramové filtry pro PS5 a ceny pro PlayStation 5

PlayStation 5 (PS5) je na sociálních médiích virální, protože mnoho uživatelů sítě předvádí svůj vlastní systém PS5. Byl PS5 oficiálně prodán? po vyšetřování se ukázalo, že netizen používal filtr ve formě PS5.

Netizeny, kteří zveřejňují filtry PS5, obvykle doprovází vděčnost za úspěšný nákup nejnovější herní konzole od společnosti Sony.

„Alhamdulillah, mám to štěstí koupit PS5,“ tweetoval netizen s účtem @bayuadjiprtm.

Kromě toho existuje také účet @DodyHm_, který zve další netizeny ke společnému hraní her, protože PlayStation 5 dorazila do jejich domu.

„Ti, kteří jsou dobří ve FIFA na setkání PS 5, jsou tady,“ tweetoval.

Tento filtr PS5 byl vytvořen účtem Instagram AR na všem nebo na @aroneverything. Ve svém Instagramu poskytuje účet @ aroneverything informace, že tento filtr byl vytvořen jen pro zábavu.

“Tento filtr jsem vytvořil pro zábavu.” Za jakékoli zneužití tohoto filtru neodpovídám, “uvedl účet @aroneverything.

Pro ty, kteří se zajímají o filtr PlayStation 5, vám poskytneme snadný způsob, jak získat filtry PS5. No tak, poslouchej!

  • Otevřete Instagram a sledujte účet @aroneverything.
  • Poté stiskněte funkci emodži uprostřed účtu a vyberte filtr PS5. Filtr prosím uložte do svého účtu.
  • Po uložení vyzkoušejte filtr ve svém účtu. Prostřednictvím filtru PS5 můžete zveřejnit příběh Instagramu (Instastory), jako byste si koupili PS5.

Plán spuštění a ceny PS5 

Jako informace bude konzole PS5 představena 12. listopadu 2020 na trzích USA, Japonska, Mexika, Austrálie, Nového Zélandu a Jižní Koreje.

Mezitím bude pro globální trh PlayStation 5 uvedena na trh 19. listopadu 2020. Cena PS5 bude za cenu začínající na 399,99 USD.

V prodeji jsou dva modely. Nejprve verze Standard, která má zásuvku na disk. Cena tohoto modelu PS5 dosahuje 499,9 USD. Zadruhé, digitální edice, která se prodává, je levnější za 399,99 USD.