7 podobných „her“ v Minecraftu, které stojí za to vyzkoušet

7 podobných „her“ v Minecraftu, které stojí za to vyzkoušet

To, co  dělá  , které tvoří hry, které mohou být zvýhodněný mnoho lidí? Samozřejmě odpověď je zajímavý příběh, ohromující grafika, dobrý zvuk a další. Podívejme se ale na hru Minecraft, tato hra má grafiku, která má daleko od jiných slavných her, zvuk, který lze považovat za normální, jako když jsme hráli hry v 90. letech, kdy vyšla Playstation 1.

Za touto „jednoduchostí“ je však evidentní, že Minecraft vstoupil do řad populárních her, které se mnoha lidem líbí. Ale mějte na paměti, že Minecraft není sám, protože na platformách Android a iOS existuje několik her podobných Minecraftu. Chcete vědět, jaké hry? Podívejte se na shrnutí:

1. Nehladoví

Tato hra podobná minecraft nás učí, abychom mohli přežít jakýmkoli způsobem, jako je shromažďování zdrojů, stavění nástrojů a vyhýbání se napjaté temnotě.

Je nutné se noci vyhnout, protože existují divoká zvířata, která jsou připravena vrhnout se. Takže v této hře si musíme rychle vytvořit bydlení, než zapadne slunce. Toto je docela obtížná hra, ale může vám zbytečně trávit čas hraním.

StáhnoutiOS (4,99 USD)

2. Terárie

Terraria je hra s bočním posouváním, kde většina příběhu pouze staví věci a zkoumá. Aby byla vaše postava v bitvě ještě silnější, musíte vyrábět zbraně, brnění a vyrábět lektvary. Takže dobrodružství této hry je podobné Minecraftu.

Aby byla vaše postava ještě bezpečnější před újmou, musíte si postavit dům jako prostředek ochrany. Na rozdíl od Minecraftu je tato hra dvourozměrná hra, která usnadňuje použití pro zařízení s dotykovou obrazovkou.

StáhnoutAndroid (4,99 USD)  | iOS (4,99 USD)

3. SurvivalCraft

SurvivalCraft je hra podobná Minecraftu. Tato hra zachrání vaši postavu na pustém ostrově se všemi druhy zvířat, která vás budou „doprovázet“. Stejně jako Minecraftu budou i postavy začínat s prázdnýma rukama a budou muset sbírat prostředky k výrobě zbraní, nástrojů a dalších. Závěrem je velmi Minecraft.

StáhnoutAndroid (3,99 USD)  | iOS (3,99 $)

4. Blokovat pevnost

Toto je verze Minecraftu, která zahrnuje tower tower. Hra je podobná Minecraftu, až na to, že musíte postavit obranné věže, abyste chránili své území před nepřáteli. Tuto hru může hrát až 6 lidí v multiplayeru, aby společně pracovali proti padouchům.

StáhnoutAndroid (1,99 $)  | iOS (1,99 $)

5. Blockheads

Tato hra je opravdu podobná Minecraftu, rozdíl je v tom, že tato hra je uspořádána takovým způsobem, jako 2D svět, který se může pohybovat pouze doprava a doleva a nahoru a dolů, což usnadňuje jeho uživatelům ovládání postavy při sbírání zdrojů, bojujte s nepřáteli a prozkoumávejte. celosvětový.

Ještě jedna věc, máte svobodu být kreativní při vytváření nástrojů potřebných pro určité podmínky. Tato hra nám také umožňuje žít klidný život deaktivací nepřítele.

StáhnoutAndroid  | iOS

6. Blokovat příběh

Když bylo v Minecraftu nalezeno několik RPG prvků, liší se od Block Story, díky čemuž uživatelé pociťují senzaci RPG, která je velmi odlišná od dřívějších díky přítomnosti magie a více možností výroby řemeslného nástroje. Vlastníte svět, protože můžete prozkoumávat cokoli a cokoli budovat.

StáhnoutAndroid (2,29 $)  | iOS (2,29 $)

7. Growtopia

Poslední hra je Growtopia, která vám umožní hrát s mnoha dalšími hráči. Za vzrušujícím příběhem můžete do této hry volně vložit svou kreativitu nebo hrát mini hry, když soutěžíte s ostatními hráči.

StáhnoutAndroid  | iOS