6 skvělých skrytých funkcí Snapchat, které jsou zřídka známé

6 skvělých skrytých funkcí Snapchat, které jsou zřídka známé

Snapchat je platforma sociálních médií založená na videu, která nabízí spoustu zajímavého obsahu. Snapchat má řadu skvělých funkcí, které můžete vyzkoušet, a některé z těchto skrytých funkcí nemusí být široce známé.

Existuje spousta způsobů, jak chatovat, hrát a zapojit své přátele na Snapchatu. Tato krátká aplikace pro fotografie a videa je jedním z odborníků se svými zajímavými funkcemi.

Tým Snap vždy měl inovace, které pomohly Snapchatters zahájit konverzaci, zůstat ve spojení a zpříjemnit sdílení díky skvělým funkcím, které přináší.

6 skrytých funkcí Snapchat, o kterých nevíte

Snapchat má spoustu zajímavých a skvělých funkcí, které jste již možná vyzkoušeli. Ale věděli jste, ukázalo se, že tato aplikace má stále některé skryté funkce, které byste měli vyzkoušet.

Zde je 6 skrytých funkcí v Snapchatu, které můžete zkusit vytvořit zajímavý obsah.

Funkce Snapchat (Foto: Snapchat) Od čoček Augmented Reality Lens, Snap Games až po Scan, Snapchat usnadňuje a usnadňuje rychlou komunikaci.

S více než 1 milionem objektivů AR na platformě Snapchat potřebují Snapchatters jednoduchý a intuitivní způsob, jak najít nejlepší objektivy, v závislosti na tom, kde jsou a co dělají.

Od hledání zábavného objektivu, který dokonale vyjadřuje náladu, až po zjištění, která píseň hraje, nakupování produktu nebo dokonce učení se, jak vyřešit matematický problém.

1. Očarujte okolí objektivy Snapchat

Kromě AR, který může změnit vzhled uživatele, nabízí Snapchat také řadu způsobů, jak začlenit realitu, uspořádat svět kolem sebe a oživit svou postavu.

Pomocí této skryté funkce v Snapchatu můžete proměnit své prostředí v oceán nebo se přiblížit k některým dinosaurům se světovými čočkami.

Jedinečnost svého videa můžete také vylepšit pomocí objektivu Full Body Lens a svým mazlíčkům aplikovat roztomilé a roztomilé čočky pro mazlíčky.

2. Objektiv „Učíme se Indonésii“

Objektiv „Learn Indonesian“ – k dispozici pouze na Snapchatu – využívá Augmented Reality a  strojové učení  k rozpoznávání objektů a překladu jejich jmen v reálném čase.

Objektiv dokáže identifikovat 1 000 různých objektů a přeložit jejich jména do indonéštiny, takže Snapchatters (přezdívka pro uživatele Snapchat) se může naučit indonéštinu, jedno slovo po druhém.

3. Cameo Stickers

Cameo Stickers jsou nový a zábavný způsob, jak se vyjádřit v chatu se svými nejbližšími přáteli. Existují stovky roztomilých a expresivních  smyček samolepek  , které můžete přidat do libovolného Snap nebo Story, který vytvoříte.

Když jste šťastní, zamilovaní, zmatení nebo si jen chcete přidat svůj Snap, můžete vyjádřit to, co cítíte, autentičtěji a podobat se sobě ve skutečném světě.

4. Skenujte rostliny pomocí Snapchatu

Díky rostoucí síti partnerství jsou kamery Snapchat chytřejší. Snapchat uzavřel partnerství s PlantSnap.

Plant Snap vyvinul schopnost identifikovat 90% všech známých rostlin a stromů, přičemž v databázi je více než 600 000 druhů.

5. Změňte styl bitmoji

Společnost Bitmoji uvedla na trh 12 displejů ze sbírky, které umožnily Snapchatters změnit svůj styl Bitmoji na sportovní oblečení.

Snapchat poskytuje široký výběr oblečení, včetně známých značek jako Air Jordan a Ralph Lauren, kde si Snapchatters mohou obléknout své avatary a vyjádřit tak svůj osobní styl.

Nejen to, Snapchatters mohou také ladit své oblečení se svými přáteli po celém světě. Stačí naskenovat čárový kód a vaše bitmoji budou v pohodě.

6. Vyplňování času Snap Games

Snapchat nabízí různé typy her, například Color Galaxy, Ready Chef Go!, Snake Squad, Ready Set Golf, Bumped Out, Bitmoji Party a mnoho dalších.

Uživatelé mohou vyzvat své přátele, aby se zúčastnili vzrušujících soutěží, které lze hrát společně ve stejnou nebo odlišnou dobu.