10 nejlepších a nejnovějších aplikací Android Karaoke 2020

10 nejlepších a nejnovějších aplikací Android Karaoke 2020

Pandemie Covid-19 dočasně uzavřela mnoho karaoke míst. Ale pro ty z vás, kteří rádi zpívají nebo karaoke, existuje mnoho aplikací pro karaoke, které si můžete stáhnout, abyste vyplnili své aktivity doma.

Karaoke aplikace pro Android jsou široce dostupné v obchodě Google Play. Pro uživatele Androidu si můžete vybrat, která aplikace je vhodná, aby vás doprovázela při zpěvu vašich oblíbených písní. Aplikace Karaoke také poskytuje velkou sbírku skladeb od indonéských, korejských až po nejnovější písně od předních hudebníků.

Aby to pro vás jednodušší najít vhodnou aplikaci, po  nás  bude poskytovat doporučení pro 10 Best Karaoke aplikací na Android v roce 2020.

1. Smule

První je Smule. Tato karaoke aplikace pro Android nabízí karaoke služby s miliony skladeb zdarma. Nejen to, Smule vám také umožňuje zpívat v duetu s dalšími uživateli z celého světa.

Smule vám také dává pocit zpěvu jako profesionální zpěvák. Důvodem je, že můžete upravit zvukové efekty a zaznamenat výsledky karaoke. Prostřednictvím Smule můžete také sdílet své hlasové a karaoke videa na sociálních médiích. Smule byl v současné době stažen více než 100 milionůkrát.

2. StarMaker

Druhým je StarMaker. Aplikace Android karaoke nabízí služby karaoke s dostupnými oblíbenými písněmi. StarMaker vám umožňuje karaoke se svým umělcem nebo přáteli, nahrávání skvělých videí a jejich sdílení na platformách sociálních médií, jako je Facebook, Twitter a WhatsApp.

Přečtěte si také: Twitch uvádí na trh hru Smale Competitor Karaoke  }

Tato aplikace také poskytuje funkce vyhledávání pro ostatní uživatele a chat mezi uživateli. Samotný StarMaker byl vyvinut společností StarMaker Interactive a uživatelé systému Android jej stáhli více než 50 milionůkrát.

3. WeSing Singing

WeSing je aplikace pro karaoke v systému Android, která nabízí služby pro zpěv vašich oblíbených písní snadno, rychle, pohodlně, kdykoli a kdekoli. Můžete také nahrávat svá karaoke videa a přidávat zvukové efekty ke svým nahrávkám, jako jsou Studio, Stereo, Warm, Distant, Old Records.

WeSing Singing také obsahuje funkci Online Karaoke Score, kde můžete dělat pěvecké soutěže s ostatními uživateli. Tato karaoke aplikace byla vyvinuta společností Tencent Music Entertainment a byla stažena více než 50 milionůkrát.

4. Karaoke Lite: Zpívejte a nahrávejte zdarma

Jak název napovídá, Karaoke Lite je dostatečně malý na to, aby nezabral mnoho paměti. I když je malý, Karaoke Lite také poskytuje mnoho nových písní, které lze zpívat kdykoli a kdekoli.

Karaoke aplikace pro Android s názvem Karaoke Lite má také funkci Online Karaoke Score. Díky této funkci můžete vy a vaši přátelé soutěžit o nejvyšší body, když v aplikaci získáte karaoke. Karaoke Lite vyvinula Aloha Std a byla stažena více než milionkrát.

5. Kakoke

Prostřednictvím Kakoke můžete snadno karaoke a nahrávat videa, kde zpíváte. Existují tisíce sbírek písní, které lze vybrat podle vkusu a přání.

Kakoke také poskytuje řadu zvukových a vizuálních efektů, které mohou při zpěvu vylepšit videoobsah a kvalitu zvuku. Nakonec veškerý obsah vytvořený na Kakoke můžete sdílet na sociálních médiích, jako je Instagram a Facebook. Kakoke byl vyvinut společností 9xgeneration a byl stažen více než 10 milionůkrát.

6. Wekara

Aplikace karekoke pro Android Wekara nabízí tisíce sbírek písní, které lze zpívat přes smartphone. Wekara také nabízí mnoho zvukových efektů, díky nimž bude váš hlas při zpěvu prostřednictvím aplikace krásnější.

Můžete také dělat duety s ostatními uživateli, abyste mohli přidávat nové přátele prostřednictvím Wekary. Pro informaci, Wikara byla vyvinuta Maoguang Lee a byla stažena více než milionkrát.

7. Můj hlas

Vezměte prosím na vědomí, že Suaraku je aplikace pro Android karaoke, která nabízí katalog písní od indonéských po mezinárodní zpěváky, jako jsou Ed Sheeran a Shawn Mendes nebo místní písně. Můžete zpívat samostatně nebo duet s ostatními uživateli podle požadované skladby.

Během duetu můžete maximalizovat zvuk pomocí vizuálních a zvukových efektů. Suaraku byl vyvinut týmem Suaraku a byl stažen více než milionkrát.

8. KaraFun

KaraFun má několik vynikajících funkcí, včetně poskytování 26 tisíc skladeb, které lze zpívat, a offline režimu. Můžete také zpívat s profesionálními zpěváky, aby bylo karaoke ještě zábavnější a zábavnější. KaraFun byl vyvinut společností Recisio a byl stažen více než 500 tisíckrát.

9. Zpívejte karaoke online a nahrávejte karaoke

Sing Karaoke Online poskytuje tisíce hudby s texty, takže je snadné zpívat. Sing Karaoke Online má výkonnou vyhledávací funkci, která vám pomůže najít vše, co chcete, jako svou oblíbenou skladbu, oblíbeného zpěváka, hudebníka a jakoukoli hudbu, která se vám líbí. Sing Karaoke Online je vyvinut společností GO Studio a byl stažen více než 10 milionůkrát.

10. Karaoke Sing & Record

A konečně je Karaoke Sing and Record. Tato aplikace vám pomůže uvolnit hlas, objevit svůj pěvecký talent a spojit síly s dalšími nadšenci karaoke z celého světa.

Vyberte si tisíce skladeb různých žánrů, jako jsou Pop, R & B, Rock, Rap, Hip Hop, Country, Soundtracks, Latin a K-Pop. Karaoke Sing and Record je vyvíjen týmem Entertainment Apps a byl stažen více než 5 milionůkrát.